Fotograf Toruń | Fotografia ślubna | Fotografia reklamowa

Fotograf Toruń Marcin Mentel

Kilka słów o mnie i

czym jest dla mnie fotografia

Mam na imię Marcin i cieszę się, że do mnie zajrzeliście! Jestem fotografem ślubnym ale nie tylko na ślubach robię zdjęcia. Można powiedzieć, że fotografia to moja ulubiona forma spędzania czasu. Bez względu na to czy jestem na urlopie czy w pracy zawsze mam ze sobą aparat.

W fotografii szukam prawdy i naturalności. Swoje kadry opieram na emocjach i kluczowych momentach. Staram się opowiadać tak, żeby każde zdjęcie zaciekawiło i zatrzymało na chwilę. Wierzę, że tak uwiecznione historie będą miały wartość przez długie lata.

Duże znaczenie ma dla mnie to, żebyście dobrze czuli się w moim towarzystwie. Lubię rozmawiać o wszystkim, ale cisza też mi nie przeszkadza. Możecie liczyć na moją szczerość i tak jak w fotografii, naturalność. Mieszkam w Toruniu, ale odległość nie jest dla mnie przeszkodą. Najchętniej zwiedziłbym cały świat.

Kontakt

Dziękuję, za każdą wiadomość i poświęcony czas na oglądanie zdjęć. Zawsze można do mnie napisać lub zadzwonić w celu ustalenia szczegółów współpracy.


Tel: +48502114782

Email: kontakt@marcinmentel.pl


wiadomość przez stronę www:

Poznaj lepiej mnie i moje fotografie

fotografią jestem związany nie tylko zawodowo. Robienie zdjęć jest jedną z moich ulubioną form spędzania czasu, dlatego często zabieram aparat w podróż czy na zwykły spacer. Jeśli chcecie poznać mnie lepiej i zobaczyć więcej zdjęć, zachęcam Was do śledzenia kont na Instagramie i Facebooku: